Bestyrelse

 

Bestyrelse, vicevært m. fl. - ansvarsområder

 

Grundejerforeningen:

borkhavnferiecenter@gmail.com


Formand

Poul Rasmussen, M3

Tlf. 52 60 22 90

borkhavnferiecenter@gmail.com

  • Teknik i badecentret
  • Markiser og baldakin
  • Kontakt til myndigheder og andre foreninger m.m.
  • Forsikringer

 

Næstformand

Per Pape

Tlf. 21715555

pape@webspeed.dk

 

Sekretær

Benny Nørgaard Fløe

           p1borkhavn@gmail.com

  • Information til ejere
  • Cykelskur og depotrum
  • Fællesarealer og legepladser - Nord


Kasserer

Hardy Friis

Tlf. 93932427

dohafriis@gmail.com 

                Fakturer

  • Bygninger
  • Terrasser og stakit

 

Bestyrelsesmedlem og webmaster

Tage Wulff Nielsen, I1

Tlf. 26 23 24 16

borkhavnferiecenter@gmail.com

  • Aktivitets- og badecenter
  • Fællesarealer og legepladser - Syd
  • Danland
  • Webmaster


Suppleant - Nord

 Morten Søe (s4)

  

 Suppleant - Syd

 Helle Jensen (d2)


Revisor - Lige år

Henning Sloth Petersen

 Tlf. 30227502

henning1234@godmail.dk


Revisor - Ulige år

Hans Henrik Stephansen, C3

Tlf. 29 88 39 02

hhstephansen@gmail.com

 

Revisorsuppleant

Terkild Bruun (n6)

 

Vicevært

Arne Fonnesbech 

Kan kontaktes hverdage mellem kl. 8.00 - 15.00

Tlf. 23 81 24 37

fonnesbech@hotmail.com  

 

Administrator

Per Kristensen

Tlf. 74 53 22 99

per@2plus-revision.dk

 

Web-design, billeder og fotogalleri

Hans Rosbjerg

Tlf. 23 30 98 82

hans@rosbjerg.dk

 

 

 

 

   Bork Havn Feriecenter - Kirkehøjvej 34 - 6893 Hemmet